Karol Świderski z golem w lidze greckiej. Bramkarz rywali nie miał szans [WIDEO]

Giannis Papanikos / Shutterstock.com
Karol Świderski strzelił kolejnego gola na boiskach greckiej ekstraklasy. Napastnik PAOK Saloniki trafił do bramki Apollonu Smyrnis. Jego drużyna wygrała 3:1.
Polak wpisał się na listę strzelców już po kwadransie. Jeszcze z własnej połowy podał do niego Schwab, Świderski przebiegł z piłką spory dystans i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali.
Dla 23-latka to już czwarty gol w tym sezonie ligi greckiej. Ma na koncie też jedną asystę. Do tej pory rozegrał sześć spotkań.
Gospodarzy było stać na wyrównanie. W 63. minucie trafił Tsiloulis. Ostatecznie wygrał jednak PAOK, który dwa gole strzelił z rzutów karnych. W 78. minucie zrobił to Schwab, a już w doliczonym czasie - Douglas.
Świderski grał do 83. minuty. Na boisku zastąpił go Antonio Colak, który kiedyś grał w Lechii Gdańsk.
Marcin Karbowski08 Nov 2020 · 19:35
Źródło: Twitter