W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Kasprzak wprowadził Dackarnę do finału

Janowski i Kasprzak razem rozpoczną GP Szwecji
Źródło zdjęcia: Andrzej, wikipedia

Vaestervik Speedway przegrał u siebie z Dackarną Malilla 40:50 w półfinałowym rewanżu rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Przed tygodniem "Gryfy" także zwyciężyły na własnym torze 49:41 i awansowały w ten sposób do finału.

Najlepszą drużynę rundy zasadniczej do sukcesu poprowadził Krzysztof Kasprzak. Pozyskany w miejsce kontuzjowanego Patryka Dudka wychowanek Unii Leszno wygrał cztery z pięciu wyścigów i zdobył w sumie dwanaście punktów.

"Oczko" mniej zgromadził najlepszy wśród gospodarzy Nicki Pedersen, a punkt mniej od słynnego Duńczyka uzbierał Bartosz Smektała, który wygrał dwa z pięciu swoich biegów dla ekipy beniaminka.

Po dziewięć punktów dla "Gryfów" dorzucili Maciej Janowski oraz Duńczyk Hans Andersen, a pięć "oczek" dołożył Paweł Przedpełski, który czterokrotnie ustawiał się pod taśmą i tym razem nie zdołał wygrać żadnego wyścigu.

Finałowym przeciwnikiem Dackarny będzie broniąca tytułu Smederna Eskilstuna. Spotkania zaplanowano tradycyjnie dzień po dniu, na wtorek i środę, 25 i 26 września.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl, po wpisaniu kodu MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

150% dla nowych graczy oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na nagrody, z kodem rejestracyjnym MEGABONUSPZB.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.