Katastrofa Napoli we Florencji! Czy to koniec marzeń o mistrzostwie Włoch? [VIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
To może być koniec marzeń Napoli o mistrzostwie Włoch. Piłkarze Maurizio Sarriego przegrali z Fiorentiną aż 0:3. Na trzy kolejki przed końcem tracą do prowadzącego Juventusu aż cztery punkty.
Gdy Napoli wygrało z Juventusem, wydawało się, że może zdobyć długo wyczekiwane mistrzostwo Włoch. Po tygodniu trudno w to jednak uwierzyć. Juventus wygrał na wyjeździe z Interem, a Napoli roztrwoniło cały zysk z Turynu przegrywając z Fiorentiną.
Początek meczu był fatalny dla drużyny Sarriego. Już w szóstej minucie z boiska został wyrzucony Kalidu Koulibaly. Osłabionego rywala wypunktował Giovanni Simeone. Syn trenera Atletico Madryt otworzył wynik w 34. minucie.
W drugiej połowie Argentyńczyk trafił do siatki jeszcze dwa razy. Napoli nie było w stanie w żaden sposób odpowiedzieć na jego popisy.
Spotkanie na ławce rezerwowych rozpoczęli Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik. Obaj reprezentanci Polski pojawili się na murawie trzynaście minut po zmianie stron, zastępując Belga Driesa Mertensa oraz Słowaka Marka Hamsika. Nie odmienili jednak gry swojej drużyny.