Katastrofalny mecz Juventusu! Mistrz Włoch został rozbity przez Atalantę i pożegnał się z Pucharem Włoch [WIDEO]

cristiano barni/Shutterstock
Atalanta Bergamo wysoko pokonała u siebie Juventus Turyn 3:0 (2:0) w trzecim ćwierćfinałowym meczu rozgrywek o Puchar Włoch.
Na Stadio Atleti Azzurri d'Italia całe zawody między słupkami obrońców trofeum zaliczył Wojciech Szczęsny. Bramkarza reprezentacji Polski dziesięć minut przed przerwą zaskoczył najpierw uderzeniem z dystansu Timothy Castagne.
Zaledwie dwie minuty po trafieniu Belga podwyższył płaskim strzałem w krótki róg Duvan Zapata. Chwilę później z ławki trenerskiej wyleciał trener Juventusu, Massimiliano Allegri.
W drugiej połowie Kolumbijczyk pogrążył jeszcze "Starą Damę", wykorzystując sytuację sam na sam.
Zespół z Lombardii po ostatnim gwizdku arbitra został w ten sposób trzecim półfinalistą bieżącej edycji Pucharu Włoch. Wcześniej awans wywalczyły również ACF Fiorentina, która rozgromiła AS Romę aż 7:1 oraz AC Milan, który po dwóch golach Krzysztofa Piątka wyeliminował SSC Napoli.
Jakub Kreśliński30 Jan 2019 · 22:43