Klęska Chicago Fire. Grał Przemysław Frankowski

Dziurek / shutterstock.com
Chicago Fire przegrali na wyjeździe z San Jose Earthquakes 1:4 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Przemysław Frankowski.
Bohaterem pojedynku został Chris Wondolowski, który zdobył wszystkie cztery bramki dla gospodarzy. Zawodnik polskiego pochodzenia otworzył wynik w 21. minucie. Po przerwie zanotował klasyczny hattrick. W 83. minucie honorowego gola dla przyjezdnych strzelił Aleksandar Katai.
Po tym zwycięstwie zespół z Kalifornii zajmuje ósme miejsce w Konferencji Zachodniej z 14 punktami na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Toronto FC.
Natomiast drużyna z Illinois zgromadziła 16 "oczek" i plasuje się na ósmej pozycji na Wschodzie. Jej kolejnym przeciwnikiem będzie New York City.
Kamil Kaczmarek19 May 2019 · 09:04