Klęska Valencii na Majorce. Straciła cztery gole!

EFECREATA.COM / Shutterstock
RCD Mallorca wygrał u siebie z Valencią CF 4:1 w pierwszym niedzielnym meczu 20. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dla gospodarzy to piąte zwycięstwo w tym sezonie.
Wynik spotkania bardzo szybko otworzył Antonio Raillo. Na 2:0 podwyższył Ante Budimir, który tuż przed przerwą zdobył też trzecią bramkę. Goście od 51. minuty grali w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Dani Parejo.
Czwartego gola dla miejscowych strzelił w 79. minucie Lago Junior. Po chwili honorowe trafienie dla przyjezdnych zanotował Ferran Torres. Po tym zwycięstwie podopieczni Vicente Moreno zajmują 17. miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian.
Natomiast zespół prowadzony przez Alberta Celadesa plasuje się na siódmej pozycji, mając 31 "oczek" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie FC Barcelona.
Marcin Karbowski19 Jan 2020 · 14:00