Słynny trener nie szczędził pochwał polskiemu pomocnikowi. Klich wyróżniony przez Bielsę

Tomasz Bidermann / shutterstock.com
Mateusz Klich wpisał się na listę strzelców w inauguracyjnym meczu Leeds United. Nie umknęło to uwadze Marcelo Bielsy, który pochwalił Polaka za grę.
Leeds United wygrało ze Stoke City 3:1 w pierwszej kolejce Championship. Wynik spotkania w 15 minucie otworzył Mateusz Klich, który wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem rywali. Polski pomocnik przebywał na murawie do 76 minuty, kiedy to został zmieniony przez Stuarta Dallasa. Po meczu Marcelo Bielsa wyróżnił naszego zawodnika.
Sprzedaliśmy Ronaldo Vieirę [do Sampdorii - red.], Adam Forshow miał kontuzję i zagrał Klich. Widzieliśmy dużą pozytywną zmianę w jego grze. Ma podobne umiejętności co Forshow. Grał dobrze, ale ma jeszcze ich więcej, które może wykorzystywać - ocenił argentyński menedżer cytowany przez serwis sport.onet.pl.
W następnej kolejce Leeds United zmierzy się z Derby County.
Jakub Kreśliński06 Aug 2018 · 07:33
Źródło: sport.onet.pl