Klopp po spotkaniu z MU: Przez cały mecz byliśmy lepszym zespołem

Christian Bertrand/Shutterstock
Manchester United zremisował u siebie z Liverpoolem 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Ten wynik nie zadowolił ani Jose Mourinho, ani tym bardziej Jurgena Kloppa. Szkoleniowiec "The Reds" jest przekonany, że jego podopieczni mogli wywieźć z Old Trafford trzy punkty.

Jeśli chodzi o ten pojedynek, dobrze się czuję. Po końcowym gwizdku zawsze myślę o dwóch rzeczach: jedna to występ, druga wynik. Kiedy zobaczyliście jedenastki i okoliczności, można byłoby powiedzieć: „Punkt na Old Trafford? Bierzemy, jedziemy do domu i nie zastanawiamy się nad tym”. Niestety po meczu uczucie jest inne, właśnie z powodu naszego występu - przyznał niemiecki szkoleniowiec.

Przez cały mecz byliśmy lepszym zespołem. Później rywale zaczęli grać długie piłki, na boisku pojawił się Marouane Fellaini i było ciężko po 75 minutach dominacji. Mieliśmy futbolówki wrzucane w nasze pole karne. Popełniliśmy błąd, choć nie wiem, jak to się stało - mówił Jurgen Klopp.

- Uważam, że na przestrzeni 90 minut zasługiwaliśmy na wygraną - podsumował menedżer Liverpoolu.