"Koguty" lepsze od "Orłów" w derbach Londynu

charnsitr / shutterstock.com
Crystal Palace FC przegrał u siebie w derbach Londynu z Tottenhamem Hotspur 0:1 w ostatnim sobotnim meczu 12. kolejki angielskiej Premier League. Jedynego gola strzelił młody obrońca Juan Foyth.
Kibice na Selhurst Park na gola musieli czekać do drugiej połowy. W 66. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową, piłkę podbił do góry jeden z graczy "Orłów". Dopadł do niej Juan Foyth i mocną "główką" umieścił futbolówkę w siatce, zapewniając swojej drużynie zwyciestwo/
Podopieczni Roya Hodgsona, po tej porażce, zajmują 16. miejsce w tabeli ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Manchesterem United.
Natomiast zespół prowadzony przez Mauricio Pochettino plasuje się na czwartej pozycji z 27 "oczkami" na koncie. Drużyna z północnej części stolicy Anglii w zagra teraz kolejne derby. Tym razem zmierzy się z Chelsea Londyn.