Kolejna porażka Anderlechtu, Teodorczyk wyleciał z boiska. Kuriozalne zachowanie Polaka po czerwonej kartce [VIDEO]

Vlad1988 / Shutterstock.com
Anderlecht Bruksela uległ u siebie Royal Charleroi 1:3 (0:1) w niedzielnym meczu 18. kolejki rozgrywek belgijskiej Jupiler Pro League.
Na Stade Constant Vanden Stock zawody z ławki rezerwowych rozpoczął Łukasz Teodorczyk. Napastnik reprezentacji Polski szesnaście minut przed przerwą zastąpił Adriena Trebela i siedem minut przed końcem ujrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Schodząc już do szatni, zachowywał się w dosyć kuriozalny sposób.
Wcześniej murawę z podobnych przyczyn musieli również opuścić Olivier Deschacht i Senegalczyk Amara Baby.
"Fiołki" przegrywały już 0:3, a do siatki gospodarzy trafiali kolejno Irańczyk Kaveh Rezaei z rzutu karnego, niefortunnie interweniujący Sven Kums oraz Peruwiańczyk Cristian Benavente. Obrońcy tytułu odpowiedzieli jedynie honorową bramką Nigeryjczyka Henry'ego Onyekuru.
Stołeczny zespół doznał w ten sposób czwartej porażki w sezonie i pozostał na trzecim miejscu w tabeli. "Zebry" natomiast po jedenastej wygranej w bieżących rozgrywkach umocniły się na drugiej lokacie w klasyfikacji. Na jej czele jest Club Brugge.