Kolejna porażka Espanyolu Barcelona. Levante zgarnęło trzy punkty

Christian Bertrand/Shutterstock
Espanyol Barcelona uległ u siebie Levante UD 1:3 (1:1) w sobotnim spotkaniu 30. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na RCDE Stadium prowadzenie przyjezdnym zapewnił po niespełna kwadransie gry Borja Mayoral, który popisał się kapitalnym indywidualnym rajdem.
Siedemnaście minut przed przerwą wyrównał głową David Lopez. Po zmianie stron Macedończyk Enis Bardhi przybliżył gości do sukcesu płaskim strzałem w długi róg. Trzy minuty przed końcem Adria Giner Pedrosa skierował niefortunnie piłkę do własnej bramki, pogrążając definitywnie "Papużki".
Zespół z Katalonii po szesnastej porażce w sezonie spadł na ostatnią lokatę w tabeli. Ekipa z Walencji natomiast po jedenastym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach umocniła się na jedenastym miejscu w klasyfikacji.
Maciej Pietrasik20 Jun 2020 · 16:27