Kolejna porażka Girondins Bordeaux, cały mecz Lewczuka

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Toulouse FC pokonał u siebie Girondins Bordeaux 2:1 (1:0) w drugim niedzielnym meczu drugiej kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stadium Municipal cale zawody w szeregach przyjezdnych zaliczył Igor Lewczuk. Prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił kapitalnym uderzeniem z dystansu Belg Aaron Leya.
Pięć minut po zmianie stron wyrównał precyzyjnym strzałem w długi róg z narożnika pola karnego Gwinejczyk Francois Kamano. Siedemnaście minut później losy konfrontacji rozstrzygnął płaskim uderzeniem z kilku metrów Togijczyk Mathieu Dossevi.
Zespół z Tuluzy po pierwszej wygranej w sezonie przesunął się na trzynaste miejsce w tabeli. "Żyrondyści" z Akwitanii doznali natomiast drugiej kolejnej porażki i są na przedostatniej lokacie w klasyfikacji.