Kolejna porażka Manchesteru United! "Czerwone Diabły" za burtą Pucharu Anglii! [WIDEO]

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Manchester United przegrał 1:2 z Wolverhamton Wanderes w ćwierćfinale Pucharu Anglii i odpadł z rozgrywek. "Czerwone Diabły" straciły dwa gole w zaledwie sześć minut. To ich kolejna porażka w ostatnich dniach - wcześniej piłkarze z czerwonej części Manchesteru przegrali w ligowym meczu z Arsenalem 0:2.
Nie za dużo działo się w I połowie. Piłkarze zeszli do szatni przy wyniku 0:0.
Po przerwie obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do strzelenia gola. Skuteczniejsi okazali się piłkarze gospodarzy.
W 70. minucie objęli prowadzenie. Do siatki gości trafił Raul Jimenez.
Sześć minut później było już 2:0. Fatalne zagranie zaliczył Luke Shaw, po którym piłkarze Wolverhampton przeprowadzili kontrę zakończoną golem.
Chwilę później Victor Lindelof obejrzał czerwoną kartkę po brutalnym faulu w bocznym sektorze boiska. Kilkadziesiąt sekund później sędzia zmienił swoją decyzję - anulował wyrzucenie zawodnika i pokazał mu żółty kartonik.
Ostatecznie Manchester United przegrał 1:2 - tuż przed końcowym gwizdkiem kontaktową bramkę zdobył bowiem Marcus Rashford.