Kolejna porażka West Bromwich Albion, 59 minut Krychowiaka

Shutterstock
Swansea City przegrało przed własną publicznością z Brighton & Hove Albion FC 0:1, a West Bromwich Albion uległo na wyjeździe Huddersfield 0:1 w meczach 11. kolejki Premier League.
Jedynego gola na Liberty Stadium strzelił Glenn Murray w 30. minucie. 34-letni napastnik wykorzystał zagranie Anthony'ego Knockaerta i uderzeniem z bliskiej odległości umieścił futbolówkę w siatce.
Cały mecz w barwach ekipy "Łabędzi" rozegrał Łukasza Fabiański. Był to jedenasty ligowy występ reprezentanta Polski w sezonie.
Na John Smith’s Stadium bramkę na wagę zwycięstwa gospodarzy zdobył Rajiv van La Parra , który wpisał się na listę strzelców w 44. minucie.
Spotkanie w wyjściowej jedenastce ekipy "The Baggies" rozpoczął Grzegorz Krychowiak. Pomocnik opuścił boisko w 59. minucie i zastąpił go James McClean. 27-latek zanotował ósmy mecz rozegrany w angielskiej ekstraklasie w trwających rozgrywkach. West Bromwich Albion z nim w składzie jeszcze nie wygrało.