Kolejna porażka West Bromwich Albion, Krychowiak znowu na ławce rezerwowych

Shutterstock
West Bromwich Albion przegrało 0:1 ze Swansea City w szesnastej kolejce Premier League. Całe spotkanie rozegrał Łukasz Fabiański, a Grzegorz Krychowiak przesiedział na ławce rezerwowych.
Bardzo długo na Liberty Stadium utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero w 81. minucie, po zamieszaniu po rzucie rożnym, najszybciej do piłki dopadł Wilfried Bony, który huknął z pięciu metrów pod poprzeczkę.
Grzegorz Krychowiak całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Sytuacja Polaka w angielskim zespole nie wygląda najlepiej. W ostatnich czterech kolejkach Premier League na murawie przebywał łącznie raptem sześć minut.
Podopieczni Paula Clementa zajmują 19. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 12 punktów. W następnej kolejce zagrają u siebie z Manchesterem City.
Natomiast zespół prowadzony przez Alana Pardew plasuje się na 17. pozycji ze zdobytymi 13 "oczkami". Ekipa z The Hawthorns zmierzy się teraz na Anfield z Liverpoolem.