Kolejna porażka WBA. Zespół Krychowiaka coraz bliższy spadku

Shutterstock
West Bromwich Albion przegrało 0:1 z Watford FC w meczu 29 kolejki Premier League.
Jedynego gola w 77 minucie zdobył Troy Deeney. Do 81 minuty na murawie przebywał Grzegorz Krychowiak.
Zespół Polaka po porażce jest w coraz trudniejszej sytuacji. WBA ma w tej chwili raptem 20 punktów na koncie i do bezpiecznego, siedemnastego miejsca traci już osiem "oczek".
W innym meczu z udziałem naszego reprezentanta Swansea City pokonało na własnym stadionie West Ham United 4:1. Łukasz Fabiański rozegrał całe spotkanie.
Na Liberty Stadium pierwszy gol padł już w 8. minucie spotkania. Wówczas Andre Ayew posłał futbolówkę do Sung-Yong Ki, a reprezentant Korei Południowej uderzeniem z odległości skierował ją w prawy dolny róg bramki. W 32. minucie Sung-Yong Ki zagrał piłkę z rzutu rożnego, a Mike van der Hoorn strzałem głową wpakował ją do siatki. Trzecią bramkę dla "Łabędzi" zdobył w 48. minucie Andy King, który uderzeniem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali. Na 4:0 strzelił w 63. minucie Andre Ayew, zamieniając rzut karny na gola. Jedynego gola na rzecz ekipy "Młotów" strzelił w 79. minucie Michail Antonio.