Kolejna sensacja w Pucharze Anglii! Manchester City wyeliminowany przez Wigan! [VIDEO]

kivnl / Shutterstock.com
Manchester City przegrał 0:1 (0:0) z Wigan w meczu Pucharu Anglii i tym samym odpadł z tych rozgrywek.
Całe spotkanie toczyło się pod dyktando gości, którzy zdecydowanie przeważali na boisku, lecz nie potrafili oni tego zamienić na bramkę. W meczu miały miejsce kontrowersje, bowiem Fabian Delph otrzymał czerwoną kartkę za brutalny faul, natomiast sędzia w żaden sposób nie zareagował w sytuacji, w której poszkodowany był Sergio Aguero.
To faul Delpha:
Sytuacja, w której ucierpiał Aguero:
Pep Guardiola nie zgadzał się z taką interpretacją sędziego oraz z postawą trenera gospodarzy, w wyniku czego w przerwie w tunelu doszło do przepychanek.
W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, lecz to gospodarze wyprowadzili decydujące uderzenie. W 79. minucie Will Grigg wykorzystał błąd obrony City i zdobył zwycięską bramkę.