Kolejna wpadka Juventusu w Serie A! "Stara Dama" znów zawiodła [WIDEO]

Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Venezia niespodziewanie zremisowała z Juventusem w 17. kolejce Serie A. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 (0:1).
"Stara Dama" przyjechała do Wenecji po trzy punkty. Od pierwszych minut szukała okazji, by wyjść na prowadzenie. W pierwszych dwóch kwadransach fajerwerków nie było. Gospodarze odpierali kolejne ataki i szukali swoich szans w kontrach.
Impas został przerwany w 32. minucie. Wówczas do siatki Venezii trafił Alvaro Morata, który sprytnie strącił piłkę dograną na piąty metr.
Do przerwy było 0:1, a w drugiej połowie wydawało się, że Juventus ma wszystko pod kontrolą. Przyjezdni sami jednak wpędzili się w poważne kłopoty.
W 55. minucie zaspała defensywa "Starej Damy". Aramu dopadł do piłki przed polem karnym i precyzyjnym uderzeniem pokonał Wojciecha Szczęsnego.
Podopieczni Massimiliano Allegri do końca walczyli o gola dającego wygraną. Nie byli jednak w stanie na poważnie zagrozić bramce rywali.
Wynik do końca nie uległ już zmianie. Tym samym kolejna ligowa wpadka Juventusu stała się faktem. "Stara Dama" po 17 rozegranych meczach ma na swoim koncie 28 punktów.
Daniel Makarewicz11 Dec 2021 · 19:52