Tottenham bez celnego strzału na bramkę. Cały mecz Jana Bednarka w Southampton

MDI / Shutterstock.com
Everton FC zremisował u siebie z Southampton 1:1 (1:1) w meczu 34. kolejki Premier League. W zespole gości wystąpił Jan Bednarek.
Jako pierwsi świetną okazję na gola mieli "Święci". James Ward-Prowse zmarnował jednak rzut karny. W 31. minucie goście objęli ostatecznie prowadzenie. Danny Ings wykorzystał sytuację sam na sam.
Gospodarze jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Richarlison otrzymał długie podanie i przelobował golkipera rywali.
W tej sytuacji nie popisali się środkowi obrońcy Southampton. Jednym z nich był Jan Bednarek, który rozegrał całe spotkanie i zanotował 32. występ w tym sezonie. Polak otrzymał żółtą kartkę.
W tabeli Premier League oba zespoły są sąsiadami. Everton zajmuje jedenaste miejsce, mając na koncie 45 punków. Piłkarze Southampton są na dwunastej pozycji z dorobkiem mniejszym o punkt.
W innym czwartkowym spotkaniu AFC Bournemouth zremisowało bezbramkowo z Tottenhamem Hotspur. Goście przez cały mecz nie zdołali oddać strzału w światło bramki. W drużynie "Wisienek" rezerwowym był Artur Boruc.
Marcin Karbowski09 Jul 2020 · 21:04