Kolejna wygrana San Jose Earthquakes. Dwa gole Wondolowskiego

AGIF / shutterstock.com
Toronto FC przegrał u siebie z San Jose Earthquakes 1:2 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla drużyny z Kanady był to piąty kolejny mecz bez zwycięstwa.
W 28. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Bramkę zdobył dla nich Richie Lareya. Goście wyrównali jeszcze przed przerwą. Na listę strzelców wpisał się Chris Wondolowski. Ten sam zawodnik zapewnił Earthquakes zwycięstwo w 81. minucie.
Zespół z Kanady zajmuje siódme miejsce w Konferencji Wschodniej z 17 punktami na koncie. W następnym meczu zmierzą się na wyjeździe z Vancouver Whitecaps. Natomiast drużyna z Kalifornii zgromadził 17 "oczek" i plasuje się na ósmej pozycji na Wschodzie. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe DC United.
Kamil Kaczmarek27 May 2019 · 08:36