Kolejna wygrana Vive w Lidze Mistrzów

Dziurek / Shutterstock.com
Vive Tauron Kielce w swoim drugi meczu aktualnej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych pokonało IFK Kristianstad.

Mecz nie miał wielkiej historii. Kielczanie szybko się rozkręcili i już po dziesięciu minutach wyszli na prowadzenie 6:3. Potem było jeszcze lepiej - wynik 8:4 i trener rywali poprosił o czas.

Pomogło, ale na chwilę - Kristianstad doprowadził do tylko dwupunktowej przewagi, ale później Vive znów odskoczyło. Po pierwszej połowie było na prowadzenie 18:13 i nic nie wskazywało na to, by ten mecz miał nie skończyć się po myśli polskiej ekipy.

Tak też się stało. W drugiej odsłonie kielczanie kontrolowali sytuację, do tego sukcesywnie powiększali i tak bezpieczną przewagę. W efekcie pokonali Kristianstad 38:28.