Kolejna wygrana West Hamu United

chrisdorney/Shutterstock
West Ham United pokonał na wyjeździe w meczu 36. kolejki angielskiej Barclays Premier League West Bromwich Albion 3:0 (2:0). Dla gości sobotniego starcia jest to już piętnasta wygrana w bieżącym sezonie.

Bramki w tym starciu dla przyjezdnych zdobywali odpowiednio w 34. minucie Cheikhou Kouyate i Mark Noble. 28-letni angielski środkowy pomocnik na listę strzelców wpisywał się tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra w pierwszej połowie oraz w 79. minucie.

Dzięki wygranej Młoty awansowały, kosztem Manchesteru United, na piąte miejsce w ligowej tabeli. Jak do tej pory podopieczni Slavena Bilicia zgromadzili na swoim koncie pięćdziesiąt dziewięć punktów. Natomiast West Bromwich Albion plasuje się na odległej czternastej lokacie.