Kolejne gole Świderskiego, Polak liderem klasyfikacji strzelców [WIDEO]

YouTube
PAOK Saloniki zremisował 2:2 z AEK Ateny w niedzielnym meczu greckiej Super League. Dzięki tym trafieniom Polak jest liderem klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy ligi.
Napastnik, który trafił do klubu w styczniu, trafiał do siatki w 16. i 58. minucie. Jego dorobek mógł być jeszcze bardziej okazały, lecz w pierwszej połowie nie wykorzystał jednej, znakomitej okazji. Nie egzekwował również podyktowanego w 25. minucie rzutu karnego, którego nie wykorzystał Biseswar.
Dla 22-latka był to trzeci i czwarty gol w tym sezonie ligowym. Aktualnie przewodzi on klasyfikacji najskuteczniejszych.
Łącznie Świderski ma w tym sezonie w dorobku pięć bramek. Jedno trafienie zanotował bowiem w starciu eliminacji Ligi Europy ze Slovanem Bratysława.
Napastnik jest wychowankiem UKS SMS Łódź. PAOK zapłacił za niego Jagiellonii Białystok dwa miliony euro.
Maciej Ziętarek30 Sep 2019 · 08:48
Źródło: YouTube