Kolejne potknięcie Chelsea! Drużyna Jakuba Modera strzeliła gola w doliczonym czasie! [WIDEO]

Daniel Hambury / Press Focus
Chelsea zaliczyła trzeci z rzędu mecz bez zwycięstwa. "The Blues" zremisowali u siebie z Brighton 1:1.
Chelsea w dwóch ostatnich spotkaniach zdobyła tylko punkt. Wykorzystał to wygrywający mecz za meczem Manchester City, który odskoczył jej na sześć punktów.
W meczu z Brighton piłkarze Thomasa Tuchela nie mogli sobie pozwolić na kolejne potknięcie. Prowadzenie objęli w 28. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Mason Mount, a do piłki najwyżej wyskoczył Romelu Lukaku. Głową wbił ją do bramki.
Brighton próbowało odpowiedzieć jeszcze w pierwszej połowie. Goście oddali kilka strzałów z dystansu, ale nie zdołali zaskoczyć Edouarda Mendy'ego.
Na początku drugiej połowy blisko zdobycia bramki był Jakub Moder. Reprezentant Polski po wrzutce Adama Lallany sytuacyjnie uderzył piłkę, ale ta przetoczyła się po poprzeczce. Później blisko był choćby Neal Maupay, ale piłka po jego ostrzale nieznacznie minęła bramkę.
Gdy wydawało się, że Chelsea dowiezie skromne zwycięstwo do końca, goście doprowadzili do remisu. Już w doliczonym czasie do bramki trafił Danny Welbeck, który wykończył centrę Marca Cucurelli.
Moder rozegrał niemal cały mecz. Boisko opuścił dopiero w 88. minucie.
Marcin Karbowski29 Dec 2021 · 22:24