Kolejne złe wiadomości dla Realu. Dwóch piłkarzy kontuzjowanych

Vlad1988 / Shutterstock.com
Wyprawa na Camp Nou skończyła się dla Realu nie tylko upokarzającą porażką, ale też kontuzjami dwóch zawodników. Z powodu urazów z boiska musieli zejść Raphael Varane i Marcelo.
Francuz, który w pierwszej połowie grał bardzo słabo i sprokurował rzut karny, nie wyszedł na drugą połowę. Według internetowego wydania "Marki" powodem zmiany była kontuzja. Mistrz świata ma problemy z mięśniem przywodziciela.
W 80. minucie urazu doznał Marcelo, który padł na boisko bez kontaktu z rywalem i od razu złapał się za tylną część uda. Po chwili został zastąpiony przez Mariano Diaza. Prawdopodobnie brazylijski obrońca doznał kontuzji mięśnia dwugłowego. Byłby to jego kolejny uraz w tych rozgrywkach - wcześniej miał problemy z mieśniem płaszczkowatym prawej nogi i kostką.
Real po porażce 1:5 z Barceloną zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli Primera Division.
Kamil Kaczmarek28 Oct 2018 · 18:56
Źródło: Sportowe Fakty, marca.com