Kolejne zwycięstwo Atlanty United, skromna wygrana na wyjeździe

Jamie Lamor Thompson/Shutterstock
Atlanta United pokonała na wyjeździe Orlando City 1:0 w piątkowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości to czwarta wygrana z rzędu.
Kibice na Orlando City Stadium na gola musieli poczekać do drugiej połowy. Decydująca akcja dla losów spotkania została przeprowadzona w 60. minucie. Goście wyszli ze świetnym kontratakiem. Sfinalizował go kapitalnym strzałem z kilkunastu metrów w kierunku dalszego słupka Josef Martinez i zapewnił triumf swojemu zespołowi.
Drużyna ze stanu Georgia wygrała czwarty mecz z rzędu i jest liderem Konferencji Wschodniej ze zdobytymi 48 punktami. W następnym spotkaniu zagra na wyjeździe z Philadelphia Union.
Natomiast ekipa z Florydy zgromadziła 34 "oczka" i plasuje się na ósmej pozycji. Kolejnym rywalem Orlando City będzie San Jose Earthquakes.