Kolejne zwycięstwo ŁKS-u Łódź

pl.wikipedia.org
W 18. kolejce Fortuna 1. ligi ŁKS Łódź wygrał u siebie z Chrobrym Głogów 2:0. W innym spotkaniu Warta Poznań przegrała u siebie ze Stomilem Olsztyn 0:1.
Łodzianie pierwszego gola strzelili już w siódmej minucie, a na listę strzelców wpisał się Daniel Ramirez. W 34. minucie prowadzenie podwyższył Artur Bogusz.
ŁKS przedłużył serię spotkań bez porażki do siedmiu. W tym czasie podopieczni Kazimierza Moskala wygrali pięciokrotnie i dwa razy zremisowali. Tak dobre wyniki wywindowały łódzki zespół na drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów.
Dla Chrobrego natomiast to już piąty kolejny mecz bez wygranej i głogowianie są na jedenastej pozycji, mają na koncie 23 punkty.
W innym spotkaniu Warta Poznań przegrała na własnym boisku ze Stomilem Olsztyn 0:1. Goście zwycięskiego gola strzelili w 54. minucie za sprawą Volodymyra Tanczyka.
W tabeli poznaniacy są na trzynastym miejscu z dorobkiem 20 punktów. Natomiast olsztynianie zajmują szesnastą lokatę, mają na koncie 18 punktów.