Kolejny gol Arkadiusza Milika w Serie A! Napoli rozdawało prezenty Interowi [WIDEO]

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w meczu z Interem Mediolan. Jego drużyna przegrała 1:3.
Milik miał dobrą okazję do zdobycia bramki już na samym początku spotkania, ale piłka po jego strzale głową poleciała nad poprzeczką.
Inter objął prowadzenie w 14. minucie. Lukaku przejął piłkę po błędzie Di Lorenzo, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem pokonał Mereta.
Belg strzelił drugiego gola w 33. minucie. Lukaku wpadł w pole karne, strzelił mocno, ale w środek bramki. Wydawało się że Meret poradzi sobie z tym uderzeniem, ale interweniował tak nieporadnie, że piłka wpadła do bramki miedzy jego nogami.
Napoli strzeliło kontaktowego gola w 39. minucie. Piotr Zieliński wrzucił piłkę do Jose Callejona, a ten dograł do Arkadiusza Milika, który z bliska trafił do pustej bramki. Dla Milika to już siódmy gol w tym sezonie Serie A.
Inter podwyższył prowadzenie w 62. minucie. Gagliardini dośrodkował z prawej strony, w polu karnym niefortunnie zagrał Manolas, co bez zastanowienia wykorzystał Martinez. Argentyńczyk mocnym strzałem nie dał szans Meretowi.
W 75. minucie blisko zdobycia bramki był Insigne. Piłka po jego strzale z rzutu wolnego trafiła w poprzeczkę. W końcówce groźnie z dystansu kropnął Zieliński, ale Handanović zdołał odbić piłkę.
Marcin Karbowski06 Jan 2020 · 21:28