Kolejny gol Christiana Eriksena w kadrze! Wielki powrót Duńczyka [WIDEO]

Christian Eriksen znajduje się w wielkiej formie. Duńczyk strzelił kolejnego gola w reprezentacji.
Ofensywny pomocnik wrócił do kadry po 9-miesięcznej przerwie. Selekcjoner Kasper Hjulmand zdecydował się postawić na zawodnika, który doznał ataku serca podczas ubiegłorocznych mistrzostw Europy.
Eriksen prędko odpłacił za powierzone mu zaufanie. Kilka dni temu strzelił gola w sparingu z Holandią dwie minuty po tym, jak wszedł na boisko.
Dziś znalazł się już w wyjściowym składzie Danii na towarzyskie spotkanie z Serbią. Kibice zgotowali mu niezwykle ciepłe powitanie. Eriksen wrócił bowiem na Parken Stadium, obiekt w Kopenhadze, na którym rozegrano feralny mecz z Finlandią.
W 57. minucie Eriksen trafił do siatki na 3:0. Wcześniej na listę strzelców wpisali się Joakim Maehle i Jesper Lindstrom.
Dania ostatecznie wygrała spotkanie 3:0.
Adam Kłos29 Mar 2022 · 19:50
Źródło: Twitter