Kolejny gol Jarosława Niezgody. Osiem bramek w meczu Portland Timbers [WIDEO]

Jarosław Niezgoda strzelił kolejnego gola dla Portland Timbers. Jego drużyna zremisowała z Realem Salt Lake City.
Polski napastnik rozpoczął mecz w pierwszym składzie. Do bramki trafił w 21. minucie, gdy celnie główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Po golu Niezgody było 2:1 dla Portland. Wcześniej dla zespołu Polaka trafił Chara, a dla gości - Baird.
Po przerwie rozpoczął się prawdziwy bramkowy festiwal. W 48. minucie do remisu doprowadził Kreilach. Później szalę zwycięstwa na swoją korzyść zdwali się przechylać gracze z Portland. W 70. minucie gola strzelił Blanco, a kwadrans później Mora.
Końcówka wstrząsnęła jednak zespołem Timbers. Goście potrafili doprowadzić do wyrównania - W 90. minucie kontaktową bramkę zdobył Rossi, a w czwartej minucie doliczonego czasu wynik na 4:4 ustalił Johnson.
Niezgoda na boisku spędził 67 minut. Polak - licząc turniej "MLS is Back" - w barwach klubu z Portland rozegrał już dziewięć meczów, w których strzelił trzy gole.
Marcin Karbowski30 Aug 2020 · 06:56
Źródło: własne, twitter