Kolejny gol Karola Świderskiego! Polak w czołówce strzelców ligi greckiej

Giannis Papanikos / Shutterstock.com
Karol Świderski strzelił kolejnego gola dla PAOK Saloniki. Drużyna Polaka przegrała z Atromitosem 2:3.
Świderski strzelił pierwszego gola meczu - trafił w 22. minucie. Dla polskiego napastnika była to już siódma bramka w tym sezonie. Tylko dwóch graczy greckiej ekstraklasy może się pochwalić lepszym dorobkiem. To Youssef El Arabi z Olympiakosu (trzynaście goli) i Jeronimo Barrales z Asterasu Tripolis (osiem goli).
PAOK ostatecznie przegrał w Peristeri. Zadecydowała o tym końcówka meczu. Gospodarze decydującą bramkę zdobyli w 90. minucie.
Świderskiego nie było już wtedy na boisku. Były napastnik Jagiellonii opuścił je w 78. minucie.
PAOK po czternastu meczach zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do prowadzącego Olympiakosu traci dziesięć punktów.
Marcin Karbowski07 Jan 2021 · 20:36
Źródło: Twitter