Kolejny gol Wilczka nie pomógł. Mistrzostwo odjechało Broendby [VIDEO]

brondby.com
Piłkarze AC Horsens zremisowali u siebie z Broendby IF 2:2 (0:2) w ostatnim meczu 35. kolejki rozgrywek duńskiej Superligi.
Na CASA Arena w podstawowym składzie gości wystąpił Kamil Wilczek. Napastnik reprezentacji Polski trzy minuty przed przerwą podwyższył prowadzenie stołecznej drużyny.
Dwie minuty wcześniej celnie przymierzył także Niemiec Benedikt Roecker.
W ostatniej minucie kontaktowe trafienie uzyskał Kjartan Finnbogason. Islandczyk już w doliczonym czasie doprowadził także do remisu, który przybliżył do tytułu FC Midtjylland.
Dziesięciokrotni mistrzowie Danii przed ostatnią kolejką tracą bowiem dwa punkty do popularnych "Wilków", które wygrały cztery ostatnie ligowe spotkania i awansowały na pierwszą lokatę.
Podopieczni Bo Henriksena natomiast pozostaną już do końca rozgrywek na szóstej lokacie w klasyfikacji.