Kolejny popis Mierzejewskiego! Gol i dwie asysty w azjatyckiej LM [VIDEO]

YouTube
Adrian Mierzejewski znowu strzela i asystuje dla Sydney FC. Tym razem w wygranym przez jego zespół 4:1 meczu z Suwon Bluewings w fazie grupowej azjatyckiej Ligi Mistrzów.
Polak najpierw zanotował dwie asysty. W 23 minucie jego kilkudziesięciometrowe podanie wykorzystał Milos Ninković, który przelobował bramkarza. Potem jeszcze przed przerwą bramkę po dośrodkowaniu naszego pomocnika z rzutu wolnego zdobył Alex Brosque.
W drugiej połowie Mierzejewski sam już wpisał się na listę strzelców, podwyższając prowadzenie swojej drużyny. Po zagraniu Davida Carneya Polak minął golkipera rywali i wpakował piłkę do pustej bramki.
Wynik spotkania ustalił Bobo. Honorowe trafienie dla Suwon zaliczył Dejan Damjanović.
Adrian Mierzejewski strzelił już 14 goli i zanotował 9 asyst w 27 występach dla Sydney FC. Jego zespół po pięciu kolejkach ma pięć punktów na koncie i zajmuje trzecie miejsce w grupie H azjatyckiej Ligi Mistrzów. Do drugiego Suwon traci dwa "oczka", a do liderującej Kashima Antlers cztery.