Kolejny zwycięski gol Kacpra Przybyłki w MLS. Znakomita forma polskiego napastnika

Thomas Hilmes, wikipedia
San Jose Earthquakes przegrali przed własną publicznością z Philadelphia Union 1:2 (1:0) w środowym meczu rozgrywek Major League Soccer.
Na Avaya Stadium całe zawody w szeregach gości zaliczył Kacper Przybyłko. Polak niespełna kwadrans przed końcem zdobył głową zwycięską bramkę dla zespołu z Pensylwanii. To było już piętnaste jego trafienie w tym sezonie.
Wcześniej dziesięć minut przed przerwą prowadzenie gospodarzom zapewnił strzałem z kilku metrów Jackson Yueill. Dwadzieścia minut przed końcem wyrównał płaskim uderzeniem w długi róg Alejandro Bedoya.
Zespół z Pensylwanii po szesnastym zwycięstwie w sezonie awansował na drugie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.
Zespół z Kalifornii natomiast po czwartej porażce z rzędu spadł na ósmą lokatę w klasyfikacji Konferencji Zachodniej.
Tomasz Bratkowski26 Sep 2019 · 08:35