Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Kolumbia lepsza od Kostaryki w meczu towarzyskim

Daniel Makarewicz
17 paź 2018 | 09:30 0
Źródło zdjęcia: CP DC Press/Shutterstock

Kolumbia wygrała z Kostaryką 3:1 we wtorkowym meczu towarzyskim. Spotkanie rozegrano w Stanach Zjednoczonych na stadionie New York Red Bulls.

Do przerwy był bramkowy remis. Kolumbijczycy otworzyli wynik po pół godzinie gry. Na listę strzelców wpisał się Carlos Bacca. Wyrównał tuż przed końcem pierwszej połowy Kendall Watson.

Druga odsłona należała do Kolumbijczyków. Ich bohaterem został Juan Hernandez. W 72. minucie trafił na 2:1, a w doliczonym czasie gry wykorzystał zagranie Juana Cuadrado i przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.