Tottenham. Kompromitacja Hugo Llorisa. Bramkarz Tottenhamu ośmieszył się przy straconym golu [WIDEO]

cristiano barni / Shutterstock.com
Hugo Lloris nie będzie dobrze wspominał meczu Tottenhamu z Southampton. Francuski bramkarz puścił kuriozalnego gola. Na jego szczęście Tottenham wygrał 2:1.
Tottenham objął prowadzenie w meczu z Southampton w 28. minucie gry. Do bramki trafił wówczas Tanguy Ndombele.
Później nastąpiły minuty, które wstrząsnęły Tottenhamem. Najpierw z boiska wyleciał Serge Aurier, który zobaczył dwie żółte kartki. W dodatku w 39. minucie goście wyrównali.
Gol padł w kuriozalnych okolicznościach. Tottenham usiłował rozegrać akcję od własnej linii obrony, piłka trafiła do Hugo Llorisa, który chciał kiwnąć Danny'ego Ingsa. Zrobił to jednak na tyle nieudolnie, że napastnik gości zabrał mu futbolówkę i z bliska wbił ją do bramki.
Te wydarzenia nie podłamały gospodarzy, którzy ponownie objęli prowadzenie w 43. minucie. Gola strzelił Harry Kane. Okazało się, że było to trafienie na wagę trzech punktów dla Tottenhamu.
Cały mecz w barwach gości rozegrał Jan Bednarek. Reprezentant Polski obejrzał żółtą kartkę.
Marcin Karbowski28 Sep 2019 · 18:21
Źródło: Twitter