Totalna kompromitacja Lecha! Najsilniejsza jedenastka długo męczyła się z beniaminkiem I ligi, który grał w rezerwowym składzie [WIDEO]

Dziurek / Shutterstock.com
ŁKS Łódź przegrał z Lechem Poznań 0:1 w meczu 1/32 Pucharu Polski. Bramkę w 120. minucie zdobył Joao Amaral.
Piłkarze z Poznania wyszli na ten mecz w najmocniejszym zestawieniu.
Z kolei ŁKS zagrał w mocno okrojonym składzie.
Mimo to przez zdecydowaną większość meczu nie było widać różnicy między zawodnikami czołowej drużyny Ekstraklasy a graczami beniaminka I ligi.
Kilkanaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry ŁKS zdobył nawet bramkę, ale sędzia odgwizdał spalonego. Ostatecznie po 90. minutach był bezbramkowy remis.
W związku z tym odbyła się dogrywka.
W regulaminowym czasie gry miały miejsce dwa kontrowersyjne zdarzenia, ale w obu przypadkach sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.
Piłkarze z Poznania zdobyli zwycięską bramkę dopiero w 120. minucie. Gola strzelił Joao Amaral.