Kompromitujące zachowanie Andre Silvy. Rywal położył go do spania [WIDEO]

Andre Silva zachował się groteskowo podczas spotkania z Wolfsburgiem. Portugalczyk w żałosny sposób udawał, że został zaatakowany.
W trzeciej kolejce Bundesligi RB Lipsk mierzył się z Wolfsburgiem. "Wilki" zanotowały udany występ, wygrywając 1:0.
Podopieczni Jessego Marscha mieli problem z kreowaniem groźnych sytuacji. Andre Silva przez cały mecz był właściwie niewidoczny.
Napastnik zostanie jednak zapamiętany za sprawą swojego zachowania z drugiej połowy. Wtedy Portugalczyk postanowił teatralnie upaść na murawę, sugerując że został uderzony przez Johna Brooksa. Niewzruszony stoper Wolfsburga pokazał, że jego rywal poszedł spać.
Na razie Silva po transferze do RB Lipsk ma problem z regularnością. W czterech ostatnich spotkaniach 25-latek strzelił jednego gola.
Po przerwie reprezentacyjnej "Byki" czeka ogromne wyzwanie. Kolejnym rywalem zespołu z Lipska będzie Bayern Monachium.
Adam Kłos29 Aug 2021 · 20:47
Źródło: Twitter