Kompromitujący błąd bramkarza w Ekstraklasie! Gol na wagę remisu w ostatniej minucie meczu [WIDEO]

Paweł Jaskolka/Pressfocus
Warta Poznań zremisowała 1:1 ze Stalą Mielec. Gol na wagę jednego punktu dla ekipy Dawida Szulczka padł w ostatniej minucie meczu.
Pierwszy strzał w tym meczu oddał Adam Zrelak. Piłka po rykoszecie wyszła za linię końcową. Później swoich sił z dystansu spróbował Robert Ivanov. Czujność na linii zachował jednak Bartosz Mrozek. Chwilę później golkipera Stali wyręczył Krystian Getinger, który zablokował piłkę zmierzającą w kierunku bramki.
W 40. minucie znów zrobiło się groźnie w polu karnym Stali. Kajetan Szmyt stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale z jego strzałem poradził sobie Mrozek.
W pierwszych trzech kwadransach znacznie lepiej prezentowali się zawodnicy z Poznania. Do przerwy utrzymał się jednak bezbramkowy remis.
Na początku drugiej połowy nadal utrzymała się przewaga Warty. Strzały Luisa Miguela i Niilo Maenpaa były obiecujące, ale okazały się nieskuteczne. W 52. minucie Mrozek dobrze interweniował po próbie Zrelaka.
Warta częściej atakowała, ale Stali wystarczyła jedna akcja, aby wyjść na prowadzenie. W 66. minucie Said Hamulić wykorzystał kompromitujący błąd Jędrzeja Grobelnego i trafił do siatki.
Warta próbowała doprowadzić do remisu, ale przez długi czas jej się to nie udawało. Dopiero w doliczonym czasie gry Mrozka głową pokonał Jan Grzesik.
Warta zdobyła jeden punkt, dzięki czemu zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli. Stal jest trzecia.
Adam Kłos11 Nov 2022 · 19:54