Koniec spektakularnej passy Manchesteru City. Drużyna Jana Bednarka zatrzymała mistrzów Anglii [WIDEO]

Oleksandr Osipov / shutterstock.com
Manchester City zatrzymany! Mistrzowie Anglii zremisowali na wyjeździe z Southamptonem 1:1.
Drużyna Pepa Guardioli w ostatnich tygodniach była w rewelacyjnej formie. W Premier League wygrała aż dwanaście spotkań z rzędu. W tym czasie na rozkładzie miała m.in. Manchester United, West Ham, Arsenal i Chelsea.
Mistrzowie Anglii zatrzymali się dopiero na Southampton. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia "Świętych". Już w siódmej minucie prowadzenie dał im Walker-Peters.
Manchester City miał oczywiście wielką przewagę w posiadaniu piłki i często uderzał na bramkę Southampton. Do siatki trafił jednak tylko raz. W 65. minucie z rzutu wolnego dośrodkował De Bruyne, a zupełnie niekryty Laporte strzałem głową doprowadził do remisu.
W pierwszym składzie Southampton znalazł się Jan Bednarek. Polak na boisku spędził 71. minut. Jego dorobek to żółta kartka i... niewykorzystana szansa do zdobycia bramki.
Marcin Karbowski22 Jan 2022 · 20:25