Koniec zwycięskiej passy Interu Mediolan! Sampdoria zatrzymała ekipę Conte [WIDEO]

UK Sports Pics / PressFocus
Niespodziewana porażka Interu Mediolan. Drużyna Antonio Conte uległa Sampdorii Genua 1:2.
Mecz mógł się zacząć świetnie dla Interu. Już w 12. minucie do rzutu karnego podszedł Sanchez, ale strzelił fatalnie. Piłkę po jego uderzeniu odbił Audero.
Jedenaście minut później prowadzenie objęła Sampdoria. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Candreva.
W 38. minucie wynik podwyższył Balde, który płaskim strzałem wykończył dośrodkowanie Damsgaarda. Wydaje się, że lepiej przy jego uderzeniu mógł zachować się Samir Handanović.
Inter złapał kontakt z rywalem w 65. minucie. Głową dośrodkowanie z rzutu rożnego wykończył de Vrij.
Goście do końca meczu mieli dużą przewagę, ale nie potrafili doprowadzić do wyrównania. To ich pierwsza porażka po ośmiu ligowych zwycięstwach z rzędu.
W zespole Sampdorii na boisku pojawił się Bartosz Bereszyński. Reprezentant Polski w 68. minucie zastąpił Tonelliego.
Marcin Karbowski06 Jan 2021 · 16:58