Konkurs skoków narciarskich na stadionie? "Cały czas bierzemy to pod uwagę"

4 maj 2018 | 08:22 0
Konkurs skoków narciarskich na stadionie? "Cały czas bierzemy to pod uwagę"
Źródło zdjęcia: pzn.pl

Czy zawody w skokach narciarskich zostaną kiedyś rozegrane na stadionie, a nie na skoczni? Apoloniusz Tajner nie rezygnuje z tego pomysłu i przyznaje, że bierze pod uwagę dwie lokalizacje.

Takie przedsięwzięcie jest bardzo trudne do zrealizowania, jednak Tajner wciąż nie rezygnuje z marzeń o skokach na stadionie. - Pomysł nie został w pełni odrzucony i cały czas bierzemy go pod uwagę. Międzynarodowa Federacja Narciarska szuka urozmaiceń. Chcielibyśmy zrobić konkurs pod koniec października - stwierdził.

Tajner wyliczył, że organizacja takiego konkursu wyniosłaby 20 milionów złotych, a pod uwagę brane są dwie lokalizacje: Stadion Narodowy w Warszawie i Stadion Śląski w Chorzowie.

Do pomysłu z optymizmem podchodzi Walter Hofer, szef Pucharu Świata. -  Jeżeli tylko technologia na to pozwoli, czemu nie. Zawsze realne rozwiązania są poprzedzone marzeniami. Aby coś powstało, musisz najpierw o tym pomyśleć - ocenił Austriak.

Źródło: Katowicki Sport

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Wszystkie

Sportbuzz

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.