Kontrowersje w finale KMŚ. Ramos cudem uniknął czerwonej kartki [VIDEO]

Christian Bertrand/Shutterstock
Real Madryt pokonał po dogrywce 4:2 Kashimę Antlers w finale Klubowych Mistrzostw Świata. Pod koniec drugiej połowy doszło do kontrowersyjnej sytuacji.

W 90 minucie przy stanie 2:2 rywale "Królewskich" wyprowadzali kontrę, ale w nieprzepisowy sposób przerwał ją Sergio Ramos. Sędzia bardzo długo zastanawiał się, czy ukarać hiszpańskiego defensora i sięgał już nawet do kieszonki po kartkę, lecz w ostatniej chwili rozmyślił się. Byłaby to druga żółta kartka dla doświadczonego obrońcy - wcześniej otrzymał żółtą kartkę w 55 minucie - i Real musiałby kończyć mecz w dziesiątkę.

Tak się jednak nie stało. Podopieczni Zinedine Zidane'a w dogrywce za sprawą Cristiano Ronaldo dwukrotnie trafili do siatki japońskiej drużyny i to oni wygrali Klubowe Mistrzostwa Świata.
Źródło: eurosport.co.uk/Twitter