Kontrowersje w Krakowie, Niezgoda wyrzucony z boiska! Piękny gol Pasquato dał Legii zwycięstwo! [VIDEO]

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 1:0 (1:0) w wyjazdowym meczu 32. kolejki Ekstraklasy. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył po pięknym uderzeniu Cristian Pasquato.
Całą naszą relację możecie przeczytać TUTAJ.
W pierwszych trzydziestu minutach pierwszej połowy nie obejrzeliśmy ani jednego celnego strzału. Ciekawiej było w ostatnim kwadransie przed przerwą. Wtedy "gola do szatni" zdobył Cristian Pasquato, który popisał się świetnym strzałem z dystansu.
Chwilę później gospodarze mogli wyrównać, ale świetnie interweniował Arkadiusz Malarz. Piłkarze zeszli do szatni przy wyniku 1:0 dla przyjezdnych z Warszawy.
W drugiej połowie kolejne bramki nie padły, jednak miała miejsce bardzo kontrowersyjna sytuacja. Jarosław Niezgoda w 62. minucie obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Sędzia uznał, że napastnik symulował:
Ta sytuacja od razu wywołała falę komentarzy, bowiem wydaje się, że sędzia popełnił poważny błąd.
Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Mistrzowie Polski wygrali 1:0.