Kontuzja Arkadiusza Recy! Musiał przedwcześnie zejść z boiska

Adam Starszyński / PressFocus
Arkadiusz Reca doznał kontuzji w wyjazdowym meczu Crotone z Lazio. Polak na boisku wytrwał tylko 65 minut.
Reca zasygnalizował kontuzję lewej nogi. To zła wiadomość dla Paulo Sousy, który umieścił 25-latka w szerokiej kadrze na marcowe mecze reprezentacji Polski. Więcej o kontuzji piłkarza będzie wiadomo po przeprowadzeniu dokładnych badań.
Sam mecz zakończył się zwycięstwem Lazio 3:2. Choć drużyna z Rzymu miała dużą przewagę, to zwycięskiego gola strzeliła dopiero w 84. minucie. Do bramki Crotone trafił wówczas Felipe Caicedo.
Drużyna Recy po kolejnej porażce jest w bardzo trudnej sytuacji. Crotone wciąż zamyka tabelę, a do bezpiecznej lokaty traci siedem punktów.
Reca w tym sezonie ligi włoskiej rozegrał 24 mecze. Strzelił w nich dwa gole i zaliczył cztery asysty.
Marcin Karbowski12 Mar 2021 · 17:35
Źródło: TVP Sport