Kopczyński: Piast miał swoje sytuacje

mediapictures.pl/Shutterstock
Jakość zawodników, których mamy i doświadczenie procentują. Tak się mówi o drużynach klasowych, że potrafią przetrzymać trudny moment. Tak się stało w tym meczu – stwierdził po spotkaniu z Piastem Gliwice (5:1) zawodnik Legii Warszawa, Michał Kopczyński.

Na listę strzelców po stronie mistrzów Polski wpisywali się Miroslav Radović i Nemanja Nikolić, którzy zdobyli po dwa gole, a także Vadis Odjidja-Ofoe. Honorowe trafienie dla Piastunek zaliczył natomiast tuż przed końcem rywalizacji Igor Sapała.

Ten mecz miał różne fazy. W pierwszej połowie myślę, że kontrolowaliśmy grę, strzeliliśmy dwa gole i to była dobra realizacja planu. W pierwszych 25 minutach drugiej połowy ten mecz nam się trochę wymknął spod kontroli i Piast miał swoje sytuacje – powiedział Michał Kopczyński, cytowany przez "legia.com".

Fajnie, że z tego się otrząsnęliśmy, i że skończyło się wysokim zwycięstwem – zaznaczył.

Jakość zawodników, których mamy i doświadczenie procentują. Tak się mówi o drużynach klasowych, że potrafią przetrzymać trudny moment. Tak się stało w tym meczu – dodał 24-letni pomocnik Wojskowych.