Korona lepsza w meczu kontrolnym od Rakowa Częstochowa

asinfo
Korona Kielce wygrała w sobotnim meczu sparingowym z Rakowem Częstochowa 2:0. Oba gole zostały strzelone w drugiej połowie.
Tuż po przerwie rzutu karnego nie wykorzystał Elia Soriano. Gracz drużyny z Kielc uderzył ponad poprzeczką. W 60. minucie błąd obrony Rakowa wykorzystał Ivan Jukić i dał prowadzenie Koronie. W samej końcówce zwycięstwo przypieczętował Vato Arweładze.
*****

Korona Kielce - Raków Częstochowa 2:0 (0:0)

Bramki: Jukić 60, Arweładze 90.

Rzut karny niewykorzystany: Soriano 47 (Korona).
Korona Kielce (I połowa): Krysiak - Kosakiewicz, Kovacevic, Pierzchała, Szkrzecz - Dłogosz, Petrak, Aankour, Piróg, Górski, Lukowicz.
(II połowa): Sokół - Kallaste, Kovacević, Malarczyk, Gardawski - Jukić, Janjić, Możdżeń, Cebula - Arweładze , Elia Soriano
Raków (I połowa): Szumski - Niewulis, Góra, Kościelny, Sapała, Figiel, Mondek, Zaw. testowany, Formella, Szczepański, Czerkas.
(II połowa): Gibki - Kościelny, Niewulis, Kasperkiewicz, Radwański, Kobusiński, Malinowski (72. Góra), Musiolik, Domański, Mesjasz, Duriska.