Kosecki strzela gola spadkowiczowi Bundesligi

Trybex/Shutterstock
Drużyna Jakuba Koseckiego SV Sandhausen wygrała w wyjazdowym spotkaniu 3. kolejki 2. Bundesligi z SC Paderborn 6:0 (3:0). Polak strzelił jedną z bramek i wpisał się na listę strzelców w 18. minucie gry.

Wynik tego spotkania już w 6. minucie otworzył Andrew Wooten. Po zaledwie 180 sekundach kolejnego gola strzelił Denis Linsmayer. Jako trzeci na listę strzelców wpisał się Kosecki, który wykorzystał podanie Kevina Kratza. Po przerwie strzelanie kontynuował Aziz Bouhaddouz. Następnie swoją drugą bramkę strzelił Wooden, a w końcówce spotkania wynik ustalił Ranisav Jovanović.

Drużyna gospodarzy gospodarzy kończyła mecz grając w osłabieniu. Po niespełna godzinie gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Niklas Hohender.

Kosecki opuścił plac gry w 69. minucie gry. W jego miejsce trener Alois Schwartz wpuścił Robert Zillnera.

Wysoka wygrana ze spadkowiczem z Bundesligi była trzecim zwycięstwem w tym sezonie zespołu Sandhausen. Piłkarze z Hardtwaldstadion z kompletem punktów zajmują aktualnie pierwsze miejsce w tabeli 2. Bundesligi.

W pozostałych dzisiejszych spotkaniach Karlsruher SC pokonał na wyjeździe FSV Frankfurt 2:1, a 1. FC Heidenheim wygrał przed własną publicznością z Fortuną Duesseldorf.