Koszmar Atletico w meczu z Valencią! "Rojiblancos" roztrwonili dwubramkowe prowadzenie [WIDEO]

W hicie 13. kolejki La Liga Valencia w niesamowitych okolicznościach zremisowała z Atletico Madryt. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 (0:1).
Po wyrównanym początku "Rojiblancos" zaczęli coraz mocniej naciskać na rywali. W 35. minucie udało im się zaskoczyć defensywę gospodarzy.
Wówczas Correa dograł do Suareza, a ten minął obrońcę i stanął oko w oko z bramkarzem. Snajper nie zmarnował okazji i umieścił piłkę w siatce.
Ekipa "Nietoperzy" zdołała wyrównać tuż po przerwie. W 50. minucie Savić niefortunnie interweniował na trzecim metrze i zanotował trafienie samobójcze.
Kolejne minuty należały jednak do podopiecznych Diego Simeone. W 58. minucie na listę strzelców wpisał się Griezmann. Francuz odebrał piłkę na własnej połowie, popisał się rajdem, który zwieńczył przepięknym uderzeniem z dystansu.
Kilka chwil później było już 1:3. Tym razem w roli głównej wystąpił Vrsaljko. 29-latek z bliska wpakował piłkę do siatki.
Piłkarze "Nietoperzy" nie złożyli broni i w doliczonym czasie gry dokonali niemożliwego. Najpierw zdobyli gola kontaktowego za sprawą Duro. Ten zawodnik został bohaterem, gdy trzy minuty późnej znów pokonał Oblaka i dał swojemu zespołowi remis.
Daniel Makarewicz07 Nov 2021 · 18:11