Krasnodar remisuje, Jędrzejczyk na ławce

mgilert, Shutterstock
Piłkarze Anży Machaczkała zremisowali u siebie z FK Krasnodar 2:2 (2:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu dwunastej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. W ekipie gości cały mecz z ławki rezerwowych obserwował Artur Jędrzejczyk.

Gospodarze do przerwy prowadzili po trafieniach Portugalczyka Hugo Almeidy oraz Iworyjczyka Yannicka Boliego, ale przyjezdni w końcówce drugiej połowy w niespełna dwie minuty odrobili straty za sprawą Kolumbijczyka Ricardo Laborde i Brazylijczyka Ariego.

Po tym spotkaniu drużyna z Dagestanu jest na czternastym miejscu w tabeli, tuż nad strefą spadkową, natomiast "Byki" z Krasnodaru już po raz szósty w bieżących rozgrywkach podzielili się punktami z rywalami i są na dziewiątej pozycji.